Okulary przeciwsłoneczne SABRE RUNAWAY TORTOIS

SV78-23

Nowe

Cena katalogowa: 399 zł

Nasza cena: 49 zł

Producent: Sabre

Model: Runaway 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

49 zł

-350 zł

399 zł

Sabre

Opis

Przeważający kolor Bursztynowy
Rodzaj Damski
Kolor soczewki Brązowy

Więcej informacji

Sabre to kalifornijska marka okularów przeciwsłonecznych cechująca się niezwykłą innowacyjnością. Powstała w 2006 roku i od początku nastawiona była na stworzenie gamy modnych akcesoriów typu uber, który ma korzenie ulicy, sztuki, surfingu i skateboardingu.

Oferta Sabre jest jedną z najbardziej obszernych i najbardziej innowacyjnych ofert okularów przeciwsłonecznych na rynku. Okulary wytwarzane są ręcznie - z niezwykłą starannością i precyzją. Niezwykle kreatywne, oryginalne i wyjątkowe w swoim kształcie. Sabre stawia na wysoką jakość wytwarzanych przez siebie produktów - używa tylko wysokogatunkowych, trwałych materiałów. Soczewki powstają we współpracy z legendarną marką zajmującą się optyką - Carl Zeiss.

Model Runaway Tortoise to okulary w stylu retro, nawiązującego do lat 50-tych w pięknej bursztynowej oprawie. Dla wszystkich Pań ceniących sobie styl, szyk, klasę i koci look. Ciemne szkła przepuszczają niedużo światła oraz promieniowania UV, dzięki czemu Twoje oczy będą pod doskonałą ochroną. Brązowy kolor soczewki wyostrza kontrast i poprawia głębię ostrości, dzięki czemu sprawiają, że oko odpoczywa.

Parametry techniczne:
- ręcznie wykonana ramka;
- wysokiej jakości francuskie metalowe zawiasy;
- trwałe i wytrzymałe soczewki CR-39 odporne na zadrapania;
- filtr UV 400 pochłaniający 100% promieniowania słonecznego;
- skala przyciemnienia szkła/ kategoria filtra - 3.