Nowości

Promocje

Deska snowboardowa NIDECKER MINI ANGEL'17 125 CAMROCK

SU253

Używany

Cena katalogowa: 1 499 zł

Nasza cena: 345 zł

Producent: Nidecker

Rodzaj: Dziecięca

Flex: Miękki

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

345 zł

-77%

1 499 zł

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freeride
Przeważający kolor Różowy
Rodzaj Dziecięcy
Rozmiary 125 cm
Szerokość Standard
Flex Miękki
Profil Camrock
Kształt Directional
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Nidecker Mini Angel to deska All Mountain skierowana dla początkujących i średniozaawansowanych młodych riderów.

Drewniany rdzeń (Full Wood Core) deski pozwala tłumić wyboistą jazdę, dając tym samym płynność jazdy. Drewniany rdzeń pomaga również utrzymać pochylenie, więc pozostaje sprężysty.

Nidecker Mini Angel to deska specjalnie zaprojektowana i dostosowana do dziecięcej anatomii - nie tylko pod względem jej długości. Posiada zmodyfikowany flex oraz zminimalizowane krawędzie. Wszystko po to, aby najmłodsi raiderzy mogli robić równie szybkie postępy co ich rodzice. 

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain / Freeride

- Przeznaczenie: Średniozaawansowany

- Rodzaj: Dziecięcy

- Flex: Miękki

KształtDirectional - deska kierunkowa, niesymetryczna, nose jest dłuższy i szerszy od taila. Dzięki przesunięciu środka ciężkości snowboardzisty do tylu jest zapewnione doskonałe prowadzenie oraz kontrola deski. Świetnie sprawdza się do jazdy rekreacyjnej na stokach jak i do jazdy na puchu. Usztywniony ogon pozwala na ostre skręty i utrzymanie prędkości.

- Profil: Camrock - zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi, łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie

- Laminat: Dual Plus Laminate - włókno szklane ułożone w dwóch osiach pod kątem 90 stopni jest najbardziej uniwersalnym w przemyśle snowboardowym. Sprawia, że deska jest wytrzymała i doskonale sobie radzi w każdych warunkach.

- Rdzeń: Full Wood Core - Standardowy rdzeń drewniany z topoli i buku na całej długości deski czyni jazdę stabilną i przyjemną.

- Ślizg: 4000 - twardy, wytrzymały i szybki; łatwy w utrzymaniu i naprawie.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest UŻYWANA, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu oraz minimalnych rys na ślizgu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.