Nowości

Promocje

Deska snowboardowa NIDECKER SCORE JUNIOR'17 133 CAMROCK

SU254

Używany

Cena katalogowa: 1 399 zł

Nasza cena: 350 zł

Producent: Nidecker

Rodzaj: Dziecięcy

Flex: Miękki

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

350 zł

-75%

1 399 zł

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freestyle
Przeważający kolor Czarny
Rodzaj Dziecięcy
Rozmiary 133 cm
Szerokość Standard
Flex Miękki
Profil Camrock
Kształt Directional
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Nidecker Score Jr. to deska All Mountain skierowana dla początkujących i średniozaawansowanych młodych riderów.

Bardzo łatwa w prowadzeniu, wybaczajaca sporo błędów, pozwalająca na robienie bardzo szybkich postępów w jeździe All Mountain i Freestyle przy każdych warunkach. 

Score Jr. to deska skierowana do młodych riderów - wzorowana na desce dla dorosłych, ale specjalnie zaadaptowana dla dzieci - nie tylko rozmiarem. Posiada zmodyfikowany flex oraz zminimalizowane krawędzie. Wszystko po to, aby najmłodsi raiderzy mogli robić równie szybkie postępy co ich rodzice. 

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain

- Przeznaczenie: Początkujący / Średniozaawansowany

- Rodzaj: Dziecięca

- Flex: Miękki

- Kształt: Directional - deska kierunkowa, niesymetryczna, nose jest dłuższy i szerszy od taila. Dzięki przesunięciu środka ciężkości snowboardzisty do tylu jest zapewnione doskonałe prowadzenie oraz kontrola deski. Świetnie sprawdza się do jazdy rekreacyjnej na stokach jak i do jazdy na puchu. Usztywniony ogon pozwala na ostre skręty i utrzymanie prędkości.

- Profil: Camrock odwrócony camber Rocker, który zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi , łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie.

- Laminat: Dual Plus Laminate - włókno szklane ułożone w dwóch osiach pod kątem 90 stopni jest najbardziej uniwersalnym w przemyśle snowboardowym. Sprawia, że deska jest wytrzymała i doskonale sobie radzi w każdych warunkach.

- Rdzeń: Full Wood Core - Standardowy rdzeń drewniany z topoli i buku na całej długości deski czyni jazdę stabilną i przyjemną.

- Ślizg: 4000 - twardy, wytrzymały i szybki; łatwy w utrzymaniu i naprawie.

- Kolor ślizgu: czarno-zielony.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu oraz minimalnych rys na ślizgu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.