Nowości

Promocje

Deska snowboardowa FLOW RUSH'16 159W

SU262

Używany

Cena katalogowa: 1 799 zł

Nasza cena: 630 zł

Producent: Flow

Rodzaj: Męska

Flex: Średni

Profil: I-Rock Rocker

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

630 zł

-65%

1 799 zł

630 zł za 1

Flow

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freestyle
Przeważający kolor Niebieski
Rodzaj Męski
Rozmiary 159 W
Szerokość Wide
Flex Średni
Profil Rocker
Kształt Directional twin
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Flow Rush to deska All Mountain/ Freestyle skierowana do średniozaawansowanych i zaawansowanych riderów.

Rush jest wszechstronna, elastyczna i odpowiednia do jazdy nawet po oblodzonych powierzchniach. Wyłożona jest nowoczesnym laminatem Quadrax Carbon-10 zapewniającym zwiększenie wytrzymałości deski. Pomiędzy wiązaniami znajduje się silikonowa wkładka, która świetnie zamortyzuje wibracje i uderzenia.

Grafitowa baza zapewnia osiąganie niezrównanych prędkości, a profil I-Rock umożliwia jazdę w każdej partii gór zachowując stabilizację deski.

PARAMETRY TECHNICZNE: 

- Styl jazdy: All Mountain

- Przeznaczenie: Średniozaawansowany/ Zaawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Średni - Lively, Fun & Loose - Zaprojektowany do jazdy na górskich trasach, z łagodnym flexem, który sprawdza się równie dobrze w parku, jak i na stromych trasach.

- Kształt: Directional Twin - deska kierunkowa, nose deski jest nieco dłuższy od taila. Daje to większą kontrolę, jazda po stoku jest stabilniejsza, a w puchu prostsza niż w symetrycznym twinie. Szerszy nose minimalizuje zmęczenie nóg podczas jazdy przez głębszy śnieg.

- 3-D Dual Transitionalal Sidecut - Końcówki mają łagodne taliowanie i są lekko podniesione, dzięki czemu można je bez problemu złapać podczas wszelkiego rodzaju skoków. Bardziej agresywny promień w miejscu wiązań zapewnia zwinną jazdę z dużą przyczepnością na twardym podłożu i bezproblemową płynne przejścia z krawędzi na krawędź. 

- Profil: I-Rock Rocker - hybrydowy camber z wypukłą podstawą zapewnia naturalne odczucia i stabilność jazdy w zmiennych warunkach. Profil Rocker połączony z pochyleniem rozpoczynającym się przed strefami wiązań, I-Rock zapewnia stabilność.

- Laminat: Quadrax  Kush-Control Premium Topsheet oraz Uretanowe wkładki Durret o twardości 75A umieszczone pod palcami i piętami zmniejszają drgania, pochłaniają uderzenia, zwiększają trzymanie krawędzi i zapewniają najbardziej płynną jazdę na snowboardzie. Włókno szklane umieszczone jest od nosa po ogon pod kątem 30 stopni. Taka kombinacja dodaje popu oraz zwiększa naprężenie podczas skrętów jednocześnie rozprowadzając moc na większym obszarze dla większej kontroli.

- Rdzeń: Re-Flex - najlżejszy, najbardziej responsywny rdzeń drewniany firmy Flow, o najwyższym stosunku wytrzymałości do wagi. Ten specjalnie profilowany rdzeń łączy w sobie kilka gatunków drewna, co daje bardziej stabilny charakter.

- Ślizg: Grafitowy Kush-Control Premium | 75A Uretan Durometr - Uretanowe wkłady umieszczone są pomiędzy rdzeniem a podstawą. Wkładki te pozwalają płytkom Flow dostosowywać się do każdego terenu, pochłaniać uderzenia, zmniejszać drgania i zapewniać bardziej równomierną i stabilną jazdę. Grafit - najszybszy i najbardziej wytrzymały ślizg spiekany o najwyższej jakości wosku.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu oraz minimalnych rys na ślizgu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.