Nowości

Deska snowboardowa SLASH STRAIGHT'17 156 CAMROCK

SU252

Używany

Cena katalogowa: 2 059 zł

Nasza cena: 639 zł

Producent: Slash

Rodzaj: Męska

Flex: Średni

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

639 zł

-69%

2 060 zł

639 zł za 1

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freeride
Przeważający kolor Czarny
Rodzaj Męski
Rozmiary 156 cm
Szerokość Standard
Flex Średni
Profil Camrock
Kształt Directional
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Slash Straight to deska All Mountain / Freeride skierowana do średniozaawansowanych i zaawansowanych riderów.

Została stworzona przez światowej klasy pro ridera - Gigi Ruf'a. Slash Straight jest wyborem Gigi na dni i tereny, w których dominuje puch.

Wyposażona jest w Backseat Camrock - do nos'a zostało dodane więcej rockera, aby zyskać płynność i lepszą zwrotność. Pozwala na lepsze trzymanie deski i lepszą kontrolę w każdych warunkach.

Deska jest sztywna, ale dość giętka. Usztywniony ogon deski zapewnia dobrą stabilność i kontrolę, a drewniany rdzeń jest lekki i bardzo wytrzymały jednocześnie.  

Posiada reaktywny flex - to aktualnie najbardziej zaawansowana technologia flexu. Połączenie unikalnego włókna szklanego z dwoma gatunkami lekkich rdzeni drewnianych sprawia, że deska jest elastyczna na całej szerokości. 

Deska jest zwrotna, ale jednocześnie stabilna przy dużych prędkościach.

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain / Freeride

- Przeznaczenie: Średniozaawansowany / Zaawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Średni, Reaktywny - drewniany rdzęń w połączeniu z dwoma unikalnymi układami włókna szklanego. Deska jest idealnie elastyczna, np. przy skoku na raila w parku krawędzie unoszą się do góry tworząc wypukłą podstawę, co minimalizuje szansę na złapanie krawędzi. Przy wchodzeniu w zakręty podstawa zachowuje się odwrotnie - jest wklęsła, a krawędzie skierowane są w dół, co sprawia, że deska lepiej trzyma skręt.

- Kształt: Directional - deska kierunkowa, niesymetryczna, nose jest dłuższy i szerszy od taila. Dzięki przesunięciu środka ciężkości snowboardzisty do tylu jest zapewnione doskonałe prowadzenie oraz kontrola deski. Świetnie sprawdza się do jazdy rekreacyjnej na stokach jak i do jazdy na puchu. Usztywniony ogon pozwala na ostre skręty i utrzymanie prędkości.

- Profil: Camrock odwrócony camber Rocker, który zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi , łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie.

- Rdzeń: Powder Wood Core - Rdzeń ten łączy w sobie różne rodzaje drewna i gęstości co daje żywy i bardziej elastyczny model jazdy w każdych warunkach. Powder Core to unikalne połączenie różnych gatunków drewna: lekkiej paulowni, buku i topoli, aby stworzyć rdzeń z drewna najwyższej jakości, który zmniejsza wagę jednocześnie zwiększając reaktywność, pop i trwałość w ekstremalnych warunkach. Lekki i wytrzymały rdzeń, idealny do jazdy w puchu.

- Ślizg: Sintered HD Base - szybki i wytrzymały ślizg spiekany, absorbuje wosk szybciej i zachowuje go na dłużej, dodanie nanocząsteczek węgla pozwoliło uzyskać lepszy poślizg.

Diamond Stone Finish - równanie ślizgu kamieniem diamentowym pozwoliło stworzyć strukturę ślizgu umożliwiającą rozwinięcie ogromnych prędkości.

- Technologia Ultimate Traction - Celowe rozmieszczenie 5 wypukłych punktów wzdłuż krawędzi deski zwiększa jej kontrolę, zwłaszcza na lodzie, a także przyjemność z jazdy. To uwypuklenie krawędzi w środku talii znacznie poprawia trzymanie krawędzi w skręcie oraz stabilność. 

- Laminat: Landing Strip - są to dwa krzyżowo ułożone włókna węglowo-kevlarowe, które są umieszczone od nosa deski do insertów i od ogona do insertów. Taka konfiguracja redukuje drgania deski w tych obszarach.

- Progressive Sidecut: progresywne taliowanie poprawia kontrolę deski w skręcie.

 

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu oraz minimalnych rys na ślizgu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Deska posiada ubytek lamintau przy krawędzi widoczny na zdjęciach. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.