Nowości

Promocje

Deska snowboardowa NIDECKER MEGALIGHT'15 163W CAMROCK

SU256

Używany

Cena katalogowa: 2 899 zł

Nasza cena: 580 zł

Producent: Nidecker

Rodzaj: Męska

Flex: Twardy

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

580 zł

-80%

2 899 zł

580 zł za 1

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freeride
Przeważający kolor Czarny
Rodzaj Męski
Rozmiary 163 W
Szerokość Wide
Flex Sztywny/Twardy
Profil Camrock
Kształt Directional
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Megalight All Mountain / Freeride zapoczątkował nową generację desek.

Nad tym jak w wersji finalnej będzie wyglądał w każdym nowym sezonie pracuje sztab inżynierów, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Deska wykonana na najwyższym poziomie technologicznym, przeznaczona dla zaawansowanych riderów i zawodników. Podobnie jak Legend, Megalight wymaga od ridera bardzo wysokiego poziomu technicznego wyszkolenia.

Stworzona do jazdy poza trasami jak i na dobrze przygotowanych stokach. Piekielnie szybka i bardzo stabilna. Ten model ma wszystko co powinna mieć idealna deska. Grafika jest dopełnieniem całości.

Megalight to potęga na światowym rynku snowboardów. Z sezonu na sezon, praktycznie nie zmieniał swej grafiki dając ponownie dowód na to, że pewne projekty są idealne. Konstrukcja N Concept, wstawki z kevlaru i Carbonu.

PARAMETRY TECHNICZNE: 

- Styl jazdy: All Mountain / Freeride

- Przeznaczenie: Zaawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Twardy

- Kształt: Directional - deska kierunkowa, niesymetryczna, nose jest dłuższy i szerszy od taila. Dzięki przesunięciu środka ciężkości snowboardzisty do tylu jest zapewnione doskonałe prowadzenie oraz kontrola deski. Świetnie sprawdza się do jazdy rekreacyjnej na stokach jak i do jazdy na puchu. Usztywniony ogon pozwala na ostre skręty i utrzymanie prędkości.

- Profil: Camrock - odwrócony camber Rocker, który zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi , łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie.

- Laminat: BCK - najlepsza kombinacja włókien - bazaltu, węgla i kevlaru umieszczona od taila do insertów i od nosa do przednich insertów; włókna te dają wszystko co najlepsze - zmniejszają wagę, a jednocześnie zwiększają pop, sztywność i reaktywność. 

- Rdzeń: Swiss Core - dzięki precyzyjnemu rozłożeniu włókien w płycie w różnych kierunkach wygina się inaczej. Po umieszczeniu płyty na krawędzi staje się ona wklęsła do chwytania śniegu. Topola, buk, świerk i paulownia sprawiają, że deska jest bardzo lekka i tworzą doskonały stosunek wagi i wydajności do mocy.

- Light Core - to lekka kompozycja rdzenia drewnianego, na który składa się lekkie drewno paulowni i topoli. Dodatkowo rdzeń wzmocniony jest drewnem buku w obszarze mocowania wiązań i przy krawędziach, co zapewnia ich lepszą stabilność i trwałość oraz chroni przed uderzeniami. 

- Ślizg: 9000 Sintered Base - szybki i wytrzymały ślizg spiekany, absorbuje wosk szybciej i zachowuje go na dłużej, dodanie nanocząsteczek węgla pozwoliło uzyskać lepszy poślizg.

- Struktura ślizgu - Diamond Stone Finish - równanie ślizgu kamieniem diamentowym pozwoliło stworzyć strukturę ślizgu umożliwiającą rozwinięcie ogromnych prędkości.

Freeflex 2.0 - Cienka warstwa elastycznego polimeru na nosie i tailu, która znosi drgania i zmniejsza ogólną masę obrotową.

Alu Protectors: cienkie, lekkie i mocne aluminiowe ochraniacze na nosie i ogonie, które chronią płytę przed uszkodzeniami mogącymi powstać podczas uderzenia. 

3D N Concept: Połączenie włókna węglowego i szklaego oraz innych wizjonerskich materiałów kompozytowych celem zdobycia najwyższej kontroli nad deską. 

- Shock Absorber: Dodatkowy system eliminujący wibracje.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu oraz minimalnych rys na ślizgu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Ubytki laminatu przy krawędzi deski widoczne na zdjęciach. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.