Nowości

Promocje

Deska snowboardowa NIDECKER LIVIN' THE DREAM'14 157 CAMROCK

SU251

Używany

Cena katalogowa: 2 099 zł

Nasza cena: 525 zł

Producent: Nidecker

Rodzaj: Męska

Flex: Średni

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

525 zł

-75%

2 099 zł

525 zł za 1

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freestyle
Przeważający kolor Biały
Rodzaj Męski
Rozmiary 157 cm
Szerokość Standard
Flex Średni
Profil Camrock
Kształt Directional twin
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Nidecker Livin' The Dream to męska deska All Mountain / Freestyle. Skierowana jest do średniozaawansowanych i zaawansowancyh riderów.

Decha wysoce zaawansowana technologicznie. Jest bardzo wszechstronna, stabilna i precyzyjna, a także lekka i zwinna, co pozwala na robienie freestylowych tricków w każdych warunkach. Posiada duży pop i niesamowitą wydajność

To prawdziwa innowacja, aby zadowolić najbardziej wymagających zawodników, którzy lubią jeździć na deskach jak najwyższej klasy.

Nidecker Livin' The Dream ma średni flex - łączy wszystko co najlepsze z flexu miękkiego i twardego. Dzięki czemu płyta będzie umiarkowanie odporna na zginanie, ale nadal będzie zachowywaćstabilność przy dużych prędkościach. Tego typu flex jest idealny dla jeźdźca all-mountain.

Livin' The Dream posiada technologię Ultimate Grip, co pozwala jeździć na twardych i oblodzonych powierzchniach. Dzięki czemu powierzchnia styku krawędzi ze śniegiem została zmaksymalizowana, co oznacza, że przyczepność wzrasta o 200%. Technologię tą można porównać do noży: ząbkowany nóż tnie znacznie łatwiej niż normalny i potrzeba do tego mniej siły, dodatkowo nie wymaga on tak częstego ostrzenia jak nóż normalny.
Technologia UG oznacza więc:
- większe bezpieczeństwo przy mniejszym wysiłku
- więcej zabawy ze względu na mniejsze zmęczenie
- krawędzie nie wymagają częstego ostrzenia.

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain / Freestyle

- Przeznaczenie: Średniozaawansowany / Zaawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Średni

- Kształt: Directional Twin - jest to deska kierunkowa, jej nose jest nieco dłuższy od taila. Daje to większą kontrolę, jazda po stoku jest stabilniejsza, a w puchu prostsza niż w symetrycznym twinie. Szerszy nose minimalizuje zmęczenie nóg podczas jazdy przez głębszy śnieg.

- Profil: Camrockodwrócony camber Rocker, który zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi , łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie

- Laminat: BCK: najlepsza kombinacja włókien - bazaltu, węgla i kevlaru umieszczona od taila do insertów i od nosa do przednich insertów; włókna te dają wszystko co najlepsze - zwiększony pop, sztywność i reaktywność.

- Rdzeń: Master Wood Core - jest rezultatem długiej nauki o właściwościach i różnicach poszczególnych rodzajów drewna. Jest idealnym połączeniem różnych gatunków drewna i ich gęstości co w rezultacie dało rdzeń o niesamowitej wytrzymałości, reakcji na impulsy oraz najlepszym stosunku wagi do wydajności. Ultra-mocny, ultra-czuły, a jednocześnie lekki rdzeń.

- Swiss Core: włókna rdzenia są tkane w specjalnym wzorze, tak że płyta reaguje inaczej w śniegu w zależności od rodzaju jazdy. Jeśli jest to freestyle, flex jest skierowany ku ziemi pozwalając brzegom podnieść się powyżej śniegu. Jeśli freeride, flex jest skierowany ku górze i krawędzie dotykają śniegu co pozwala na ich lepsze trzymanie na zakrętach. 

- Ślizg: 9000 Base - bardzo szybka baza, wykonana z węgla, ma mocną strukturę cząsteczkową, która sprawia, że jest bardzo mocna i wytrzymała.

- Diamond Stone Finish - równanie ślizgu kamieniem diamentowym pozwoliło stworzyć strukturę ślizgu umożliwiającą rozwinięcie ogromnych prędkości.

Shock Absorber: Dodatkowy system eliminujący wibracje.

- Technologia Ultimate Grip: pozwala jeździć po twardych i oblodzonych nawierzchniach. Ząbkowane krawędzi mają przyczepność o 200% większą w stosunku do standardowych krawędzi.

Technologia Ultimate Traction: Celowe rozmieszczenie 5 wypukłych punktów wzdłuż krawędzi deski zwiększa jej kontrolę, zwłaszcza na lodzie, a także przyjemność z jazdy. To uwypuklenie krawędzi w środku talii znacznie poprawia trzymanie krawędzi w skręcie oraz stabilność. 

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu oraz minimalnych rys na ślizgu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.