Nowości

Promocje

Deska snowboardowa JONES ULTRA AVIATOR'15 158

SU233

Używany

Cena katalogowa: 3 299 zł

Nasza cena: 825 zł

Producent: Jones

Rodzaj: Męska

Flex: Twardy

Profil: 3D Power Camber

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

825 zł

-75%

3 299 zł

825 zł za 1

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freestyle
Przeważający kolor Czarny
Rodzaj Męski
Rozmiary 158 cm
Szerokość Standard
Flex Sztywny/Twardy
Profil 3D Power Camber
Kształt Directional
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Jones Ultra Aviator to deska idealna do Freestylu i All Mountain Carvingu.

Ultra Aviator jest udoskonaloną wersją osławionego już Aviatora. To najwyższej klasy deska kierunkowa stworzona do szybkiej jazdy i ekstremalnych skoków. Dla wszystkich, którzy nie boją się ostrej jazdy na krawędzi w każdych warunkach.

W porównaniu do Aviatora Ultra Aviator posiada technolegię, która jest dedykowana wyłącznie dla tego modelu - Ultra Construction oraz Air Lightness. Jest to superlekka konstrukcja wyposażona w technologię 3D Power Camber - poprzez uniesienie końcowych krawędzi deski o jeden stopień technologia ta zmniejsza trzymanie krawędzi na nosie i tailu. Natomiast Air Lightness poprzez redukcję drewnianego rdzenia na końcach deski znacząco zmniejsza jej wagę. Połączenie obu tych technologii dało w efekcie super lekką i najbardziej wrażliwą deskę do freestylu w kolekcji Jonesa. 

Posiada profil 3D Power Camber - innowacyjny tradycyjny camber w nowoczesnej odsłonie oferującej niesamowitą reaktywość krawędzi w pełni kontrolowaną przez ridera. Profil deski przekształca się w trójwymiarowy od miejsca zetknięcia się deski z podłożem na końcach cambera do samego jej końca poprzez uniesienie profilu (krawędzi). Dzięki tej trójwymiarowości na końcach cambera krawędź nie trzyma tak jak ma to miejsce w tradycyjnym camberze co równowarzy pop i stabilność kierunkowej deski z uczuciem większej swobody i mniejszej sztywności deski w tym wydaniu. Aviator pozostaje więc superszybki w jeździe na krawędzi.

Deska ma średni flex - łączy wszystko co najlepsze z flexu miękkiego i twardego. Dzięki czemu płyta będzie umiarkowanie odporna na zginanie, ale nadal będzie zachowywać stabilność przy dużych prędkościach.

Kształt krawędzi Mellow Magne-traction zapewnia niesamowitą stabilność na zlodowaciałym stoku.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain / Freestyle

- Przeznaczenie: Średniozaawansowany / Zaawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Twardy

- Kształt: Directional - deska kierunkowa, niesymetryczna, nose jest dłuższy i szerszy od taila. Dzięki przesunięciu środka ciężkości snowboardzisty do tylu jest zapewnione doskonałe prowadzenie oraz kontrola deski. Świetnie sprawdza się do jazdy rekreacyjnej na stokach jak i do jazdy na puchu. Usztywniony ogon pozwala na ostre skręty i utrzymanie prędkości.

- Profil: 3D Power Camber - bardzo lekkie prowadzenie i nadzwyczjne przyspieszenie.

- Ultra Construction - superlekka konstrukcja.

- Air Lightness

- Laminat: Film Topsheet - Cienki kawałek folii zastępuje tradycyjną plastikową warstwę wierzchnią. To znacznie zmniejsza ciężar deski.

- Rdzeń: Ultra Core - drewniany rdzeń o potrójnej gęstości; jest ultra lekki, elastyczny i bardzo trwały jednocześnie.

- Ślizg: Sintered 9900 - najszybszy i najgęstszy na rynku ślizg spiekany. Dzięki dużej gęstości wosk pozostaje dłużej na miejscu.

- Stone Ground Finish: dodanie tekstury do podstawy, co czyni deskę szybszą i pomaga wypierać wodę.

- Progressive Sidecut: progresywne taliowanie poprawia kontrolę deski w skręcie.

- Recycled ABS Sidewalls: Jones z myślą o recyklingu do tworzenia swoich ścian bocznych używa wyłącznie tworzyw sztucznych; absorbuje drgania.

- Blunt Nose: Ścięty nos dla lepszych osiągów i zmniejszenia wagi.

- Mellow Magne-Traction: Jak nóż w masło, krawędź wcina się w śnieg, Magne-Traction poprawia trzymanie krawędzi dodając kilka punktów kontaktowych, na całej długości krawędzi efektywnej.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Deska posiada delikatne pęknięcie wierzchniej wartswy laminatu. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.