Nowości

Promocje

Deska snowboardowa NITRO MINI PRO MFM 142

SU220

Używany

Cena katalogowa: 1 139 zł

Nasza cena: 285 zł

Producent: Nitro

Rodzaj: Męska/ Dziecięca

Flex: Średni

Profil: Camber

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

285 zł

-75%

1 139 zł

285 zł za 1

Nitro

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freestyle
Przeważający kolor Czarny
Rodzaj Męski
Rozmiary 142 cm
Szerokość Standard
Flex Średni
Profil Camber
Kształt Directional twin
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Nitro MINI PRO to deska All Mountain/ Freestyle dla początkujących i średniozaawansowanych riderów.

Wybacza dużo błędów, sprawdzi się świetnie przy każdej pogodzie. Idealna dla uczących się, pozwala robić szybkie postępy aby przejść na wyższy poziom jazdy.

Mini Pro została specjalnie dostosowana do mniejszych i lżejszych riderów. Rdzeń deski PowerCore z topoli zapewnia wytrzymałość i płynną jazde. 

Deska ma średni flex - łączy wszystko co najlepsze z flexu miękkiego i twardego. Dzięki czemu płyta będzie umiarkowanie odporna na zginanie, ale nadal będzie zachowywać stabilność przy dużych prędkościach. Tego typu flex jest idealny dla jeźdźca all-mountain.

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain/ Freestyle

- Przeznaczenie: Początkujący/ Średniozaawansowany

- Rodzaj: Męska/ Dziecięca

- Flex: Średni 

 - Kształt: Directional Twin - deska kierunkowa, nose deski jest nieco dłuższy od taila. Daje to większą kontrolę, jazda po stoku jest stabilniejsza, a w puchu prostsza niż w symetrycznym twinie. Szerszy nose minimalizuje zmęczenie nóg podczas jazdy przez głębszy śnieg.

- Profil: Camber - zwany też regularnym lub tradycyjnym camberem, oznacza, że deska jest wypukła na środku, a jej tail i nose cały czas mają kontakt ze śniegiem. Dzięki czemu deska ma większy pop, jest to bardzo ważne przy dużych prędkościach, gdyż camber zapewnia stabilność podczas jazdy, a przy większych prędkościach będzie zawsze przewidywalnie i energicznie skręcać

- Rdzeń: Power Core- Rdzeń ten łączy w sobie różne rodzaje drewna i gęstości co daje żywy i bardziej elastyczny model jazdy w każdych warunkach.

Laminat: Biax Fiberglass - splot włókna szklanego. Włókna są splecione w dwóch kierunkach, pionowo, pod kątem 90 stopni, co zapewnia lepszy flex. Zapewnia siłę, moc i mniejszą wagę deski.
Ślizg: Hi-Def FH Base - składa się z wysoko molekularnego polietylenu; jest szybki, mocny i łatwy w utrzymaniu. 

- Redline Sidecut: unikalne taliowanie z dwoma promieniami, aby zapewnić lepszą stabilność oraz kontrolę jazdy przy dużych prędkościach.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu oraz minimalnych rys na ślizgu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.