Deska snowboardowa SLASH BRAINSTORM'15 160 CAMROCK

SU116

Używany

Cena katalogowa: 1 959 zł

Nasza cena:  490 zł

Producent: Slash

Rodzaj: Męska

Flex: Średni

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

490 zł

-75%

1 959 zł

490 zł za 1

Opis

Przeważający kolor Niebieski
Rodzaj Męski
Przeznaczenie All Mountain/ Freestyle
Rozmiary 160 cm
Szerokość Standard
Flex Średni
Profil Camrock
Kształt Twin
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Slash Brainstorm to deska All Mountain / Freestyle skierowana do średniozaawansowanych i zaawansowanych riderów.

Wyposażona jest w Backseat Camrock - do nos'a zostało dodane więcej rockera, aby zyskać płynność i lepszą zwrotność.

Brainstorm to nowo zaprojektowany Twin Shape o kierunkowym flexie i nieznacznie cofniętym stensie dla lepszego tłumienia dropów . 

Deska ma głębokie, progresywne taliowanie - jest bardzo czuła, szybka i zwrotnaNiższa gęstość rdzenia oferuje więcej elastyczności, dzięki czemu wybacza błędy i nie pozbawia utraty kontroli, a wszystko to bez straty popa. 

Posiada reaktywny flex - to aktualnie najbardziej zaawansowana technologia flexu. Połączenie unikalnego włókna szklanego z dwoma gatunkami lekkich rdzeni drewnianych sprawia, że deska jest elastyczna na całej szerokości. 

Deska wyposażona jest w Sweet Spot - 2 krzyżowe włókna węglowe umieszczone od punktu styku nosa i ogona do połowy insertów. Taka konfiguracja zwiększa pop i siłę

Deska jest zwrotna, ale jednocześnie stabilna przy dużych prędkościach.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain / Freestyle

- Przeznaczenie: Średniozaawansowany / Zaawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Średni, Reaktywny - drewniany rdzęń w połączeniu z dwoma unikalnymi układami włókna szklanego. Deska jest idealnie elastyczna, np. przy skoku na raila w parku krawędzie unoszą się do góry tworząc wypukłą podstawę, co minimalizuje szansę na złapanie krawędzi. Przy wchodzeniu w zakręty podstawa zachowuje się odwrotnie - jest wklęsła, a krawędzie skierowane są w dół, co sprawia, że deska lepiej trzyma skręt.

- Kształt: Twin  deska symetryczna, przód i tył deski są takiej samej długości, środek cięzkości rozłożony jest centralnie, kształt  stosowany głównie w deskach Freestyle’owych i Jibbowych.

- Profil: Camrock odwrócony camber Rocker, który zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi , łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie.

- Rdzeń: Snap Crackle Pop - jest wykonany naprzemiennie z buku i topoli, co daje mu siłę i żywotność. Aby zwiększyć precyzję i uzyskać większy pop w obszarze  nosa i ogona dodatkowo zostały wprowadzone elementy z drewna świerkowego.

- ŚlizgBase 9900 - to najszybszy i najgęstszy ślizg spiekany na wynku. Sprawia, że powierzchnia jest bardziej odporna na uderzenia. Absorbuje wosk szybciej i zachowuje go na dłużej.

Laminat: Sweet Spot

Diamond Stone Finish: równanie ślizgu kamieniem diamentowym pozwoliło stworzyć strukturę ślizgu umożliwiającą rozwinięcie ogromnych prędkości.

- Progressive Sidecut: progresywne taliowanie poprawia kontrolę deski w skręcie.

- Technologia Ultimate Traction: Celowe rozmieszczenie 5 wypukłych punktów wzdłuż krawędzi deski zwiększa jej kontrolę, zwłaszcza na lodzie, a także przyjemność z jazdy. To uwypuklenie krawędzi w środku talii znacznie poprawia trzymanie krawędzi w skręcie oraz stabilność. 

Tip Protectors: cienkie, lekkie i mocne aluminiowe ochraniacze na nosie i ogonie, które chronią płytę przed uszkodzeniami mogącymi powstać podczas uderzenia.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu oraz minimalnych rys na ślizgu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.