Deska snowboardowa NIDECKER PLAY'16 151 CAMROCK

SU66

Używany

Cena katalogowa: 1 159 zł

Nasza cena: 348 zł

Producent: Nidecker

Rodzaj: Męska

Flex: Miękki

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

348 zł

-70%

1 159 zł

348 zł za 1

Opis

Przeważający kolor Czarny
Rodzaj Męski
Przeznaczenie All Mountain
Rozmiary 151 cm
Szerokość Standard
Flex Miękki
Profil Camrock
Kształt Directional
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Nidecker Play to nowoczesna deska, bardzo uniwersalna o charakterystyce All Mountain / Freestyle / Freeride dla początkujących i średniozaawansowanych riderów. 

Decha jest idealna dla wszystkich, którzy chcą czerpać radość z jazdy. Miękki flex wybacza błędy. 

Ma kształt directional - to deska kierunkowa, niesymetryczna, nose jest dłuższy i szerszy od taila. Dzięki przesunięciu środka ciężkości snowboardzisty do tylu jest zapewnione doskonałe prowadzenie oraz kontrola deski. Świetnie sprawdza się do jazdy rekreacyjnej na stokach jak i do jazdy na puchu. Usztywniony ogon pozwala na ostre skręty i utrzymanie prędkości.

Play to świetny design połączony z najnowszą technologią.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: AllMountain / Freestyle / Freeride

Przeznaczenie: Początkujący / Średniozawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Miękki

- Kształt: Directional

Profil - Camrock - odwrócony camber Rocker, który zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi , łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie

- Laminat: Dual Plus Laminate - włókno szklane ułożone w dwóch osiach pod kątem 90 stopni jest najbardziej uniwersalnym w przemyśle snowboardowym. Sprawia, że deska jest wytrzymała i doskonale sobie radzi w każdych warunkach.

Rdzeń: Full Wood Core - Standardowy rdzeń drewniany z topoli i buku na całej długości deski czyni jazdę stabilną i przyjemną

- Ślizg: 5000 Die Cut - wytrzymały, łatwo wchłania smar, jego dostateczna ilość wystarcza na zabezpieczenie deski na długi okres czasu.

- Topsheet: Cienki kawałek folii zastępuje tradycyjną plastikową warstwę wierzchnią. To znacznie zmniejsza ciężar deski.

 

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu oraz minimalnych rys na ślizgu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Deska posiada ubytki laminatu przy krawędziach. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom  produktu.