Deska kite F-ONE TX2 135 x 39 cm

KB10

Nowe

Cena katalogowa: 2 599 zł

Nasza cena: 550 zł  399 zł

Producent: F- One

Rocznik: 2009

Rozmiar: 135 x 39 cm

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

399 zł

-2 200 zł

2 599 zł

F-One

Opis

Rodzaj Męski
Przeważający kolor Czarny
Przeznaczenie Freestyle / Freeride
Rozmiary 135x39 cm
Kształt Twin-Tip

Więcej informacji

F-ONE jest jednym z najbardziej uznanych producentów desek kiteboardowych. Każdy element przechodzi przez poważny proces badań i rozwoju, a to jest gwarancją aby spełnić najwyższe standardy jakości i wydajności. Freeride i freestyle są jednymi z najbardziej popularnych stylów w kiteboardingu, i każdy rider, który je kocha potrzebuje odpowiedniej deski. TX2 został zbudowany właśnie na tej koncepcji i jest zaprojektowany z wykorzystaniem najwyższej technologii i najlepszych materiałów. Jest on doskonałym wyborem do obu tych stylów, nie ma więc potrzeby aby wracać na plażę i zmieniać deski jeśli chcesz zmienić styl.

Innym ważnym aspektem w tej desce jest użyteczność. Łączy surowiec przyjazny dla użytkownika z funkcjami perfekcyjnymi zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Posiada zaokrąglony zarys i kompaktowy profil, aby płyta była dość dynamiczna, ale także stabilna i przewidywalna. Generuje duży pop i bez wysiłku wydostaje się w powietrze, a lądowania są gładkie i przewidywalne. Aby zapobiec urazom pochłania wstrząsy od uderzenia fali i zapewnia najwyższy komfort.

Pojedyncze wklęsłe dno generuje doskonałe uwalnianie siły i zapewnia optymalną stabilność i kontrolę. Nawet przy silnym wietrze i dużych prędkościach deska jest solidna i zachowuje się doskonale.

TX2 został zaprojektowany przy użyciu drewnianego rdzenia w połączeniu z włóknem szklanym layups. Taka konstrukcja zapewnia doskonałą sztywność i dobry flex, co czyni deskę bardziej czułą i lekką.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Optimized flex distribution

- Full Wood Core

- Fiberglass layups

- Direct Drive technology

Oferta dotyczy samej deski.

Deska do samodzielnej konfiguracji.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail: biuro@sport-stuff.pl lub numerem telefonu: +48 790 632 310.

STAN: 

Deska jest NOWA, 100 % sprawna, w folii ochronnej - może posiadać delikatne zarysowania powstałe podczas magazynowania i transportu. Prosimy przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu. Deska do samodzielnej konfiguracji.