Wiązania snowboardowe NIDECKER CARBON'14 S/M

WU15

Używany

Cena katalogowa: 1 299 zł

Nasza cena: 325 zł

Producent: Nidecker

Rozmiar: S/M

Rodzaj: Męskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

325 zł

-75%

1 299 zł

Opis

Rodzaj Męski
Przeważający kolor Czarny
Przeznaczenie All Mountain/ Freeride
Rozmiary S/M
Flex Średni

Więcej informacji

Nidecker Carbon to wiązania All Mountain / Freeride przeznaczone dla średniozaawansowanych i zaawansowanych riderów.

Niezwykle zaawansowany technologicznie i niesłychanie starannie dopracowany produkt.

Idealne do freeridowych zestawów.

Podstawa wiązania jest anatomiczna i wzmacniana polimerem z regulowaną piętką. Zapewnia reaktywność, precyzję i jest lekka. Posiada podkładkę amortyzującą pod całą powierzchnią podstawy: LDS oraz pod palcami i piętą. Główna część wiązania jest odpowiedzialna za przenoszenie sił na krawędzie deski i tłumienie drgań. Posiada pedał gazu (jest to element, który ma wpływ na dociśnięcie deski w skręcie i szybszą jej reakcję).

Łyżka wiązania jest nylonowa (jest to cześć wiązania, która jest odpowiedzialna m.in. za skręt backside).

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Podstawa: Unibody Pro - najwyższy standard jakości; zapewniają najlepszą kontrolę przy każdym rozmiarze buta. Dopasowanie wiązania do buta nie wymaga dodatkowych narzędzi.

- Podkładka amortyzująca pod całą powierzchnię podstawy: część główna wiązania, odpowiedzialna za przenoszenie sił na krawędzie deski i tłumienie drgań

- Pedał gazu: element mający wpływ na dociśnięcie deski w skręcie i szybszą jej reakcję

- Highback: Carbon 3K - zapewnia maksymalną sztywność w osi poprzecznej przy zachowaniu odpowiedniej twardości w osi pionowej (skrętnej). Wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego, co sprawia, że wiązanie jest niezwykle lekkie. Asymetryczna - dla zapewnienia naturalnej postawy, bardzo komfortowa.

- Pasek górny: Performance Light Strap - komfortowy, zapewnia perfekcyjne wsparcie dla stopy. Anatomic 3D molded Spine - zapewnia maksymalną transmisję energii, nie pozwala na tworzenie punktów nacisku na stopę oraz doskonale trzyma buta.

- Pasek dolny: Air Convertible Cap Strap - zapewnia doskonałe trzymanie czubka buta, a przy tym jest bardzo lekki. Odpowiedzialny jest za prawidłowe utrzymanie buta w wiązaniu i szybkość reakcji deski. 

Full EVA Footbad - wkładka dająca doskonałą amortyzację podczas jazdy i lądowania.

Klamry: aluminiowe - ultra szybkie i płynne zapięcie.

- Wiązania pasują do butów w rozmiarach 37-42,5 (rozmiar wkładki 23,5-27,5)

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Wiązania są używane, ale w bardzo dobrym stanie, 100 % sprawne. Noszą normalne ślady użytkowania. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.