Nowości

Promocje

Wyprzedaż! Deska snowboardowa SLASH AURORA'17 158 Zobacz większe

Deska snowboardowa SLASH AURORA'17 158

SN90

Nowe

Cena katalogowa: 2699 zł

Nasza cena: 1350 zł

Producent: Slash

Rodzaj: Męska

Flex: Twardy

Profil: Dual Camber

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 350 zł

-50%

2 699 zł

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freeride
Przeważający kolor Czarny
Rodzaj Męski
Rozmiary 158 cm
Szerokość Standard
Flex Sztywny/Twardy
Profil Dual Camber
Kształt Directional twin
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Slash Aurora to deska All Mountain / Freeride przeznaczona dla średniozaawansowanych i zaawansowanych riderów.

Deska jest sztywna, ale dość giętkaUsztywniony ogon deski zapewnia dobrą stabilność i kontrolę, a drewniany rdzeń jest lekki i bardzo wytrzymały jednocześnie. Idealna deska do jazdy w puchu. Profil Aurory Dual Camber zapewnia łatwiejsze obracanie deski podczas szybkiej jazdy, a także niezwykłą stabilność.

Nowością jest ślizg spiekany NHS Race, który jest stosowany na wyścigach Pucharu Świata. To najszybsza i najtrwalsza baza spiekana na rynku snowboardowym.

Slash Aurora posiada reaktywny flex - składający się z unikalnych układów z włókna szklanego. Dzięki niemu deska jest bardzo elastyczna na całej długości i szerokości, np. przy skoku na raila w parku krawędzie unoszą się do góry tworząc wypukłą podstawę, co minimalizuje szansę na złapanie krawędzi, a tym samym upadku. Przy wchodzeniu w zakręty podstawa zachowuje się odwrotnie - jest wklęsła, a krawędzie skierowane są w dół, co sprawia, że deska lepiej trzyma skręt.

Deska jest zwrotna, ale jednocześnie stabilna przy dużych prędkościach. 

                              

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain / Freeride / Powder

- Przeznaczenie: Średniozaawansowany / Zaawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Sztywny / Twardy (8/10)

- Kształt: Directional Twin - deska kierunkowa, nose deski jest nieco dłuższy od taila. Daje to większą kontrolę, jazda po stoku jest stabilniejsza, a w puchu prostsza niż w symetrycznym twinie. Szerszy nose minimalizuje zmęczenie nóg podczas jazdy przez głębszy śnieg.

- Profil: Dual Camber - deska ma większy pop, jest to bardzo ważne przy dużych prędkościach, gdyż camber zapewnia stabilność podczas jazdy, a przy większych prędkościach będzie zawsze przewidywalnie i energicznie skręcać. Dual camber dzięki zastosowaniu specjalnego profilowania daje również możliwość łatwiejszego obracania deski podczas jazdy. Tak jak w standardowym camberze - punkty kontaktowe są na nosie i ogonie, a w dual camber dodatkowo także w tali deski.

- Rdzeń: Lightweight Woodcore - to lekka kompozycja rdzenia drewnianego, na który składa się lekkie drewno paulowni i topoli. Dodatkowo rdzeń wzmocniony jest drewnem buku w obszarze mocowania wiązań i przy krawędziach, co zapewnia ich lepszą stabilność i trwałość oraz chroni przed uderzeniami. 

- Ślizg: NHS Sintered Race - najszybszy i najgęstszy na rynku ślizg spiekany. Dzięki dużej gęstości wosk pozostaje dłużej na miejscu. Sprawdzona baza wyścigowa Pucharu Świata wykonana z wyoskiej jakści masy cząsteczkowej z dodatkami na bazie parafiny w celu zwiększenia poślizgu i trwałości. Baza NHS jest trwalsza i szybsza niż jakakolwiek inna baza spiekana.

- Struktura ślizgu - Diamond Stone Finish - równanie ślizgu kamieniem diamentowym pozwoliło stworzyć strukturę ślizgu umożliwiającą rozwinięcie ogromnych prędkości.

- LaminatNFC Carbon "Non Crimp Fabric" - jedno z najnowszych unowocześnień Slash'a. Wytrzymałe włókna węglowe zostały umieszczone pomiędzy podstawą a rdzeniem, aby zwiększyć reaktywność, pop i sztywność deski bez zwiększania jej ciężaru. Dzięki temu deska ma większą wytrzymałość i jest mniej podatna na rozwarstwianie, a także jest lżejsza, szybsza i ma większą wydajność.

- Laminat: Triax - splot wieloosiowego, wielowarstwowego włókna szklanego, który zwiększa sztywność deski i chroni ją przed deformacją. 

- Redline Sidecut: unikalne taliowanie z dwoma promieniami, aby zapewnić lepszą stabilność oraz kontrolę jazdy przy dużych prędkościach.

Tip Protectors: cienkie, lekkie i mocne aluminiowe ochraniacze na nosie i ogonie, które chronią płytę przed uszkodzeniami mogącymi powstać podczas uderzenia. 

- Technologia Ultimate Traction - Celowe rozmieszczenie 5 wypukłych punktów wzdłuż krawędzi deski zwiększa jej kontrolę, zwłaszcza na lodzie, a także przyjemność z jazdy. To uwypuklenie krawędzi w środku talii znacznie poprawia trzymanie krawędzi w skręcie oraz stabilność deski. 

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest NOWA, 100 % sprawna, bez folii ochronnej, może posiadać rysy powstałe podczas magazynowania i transportu.