Nowości

Promocje

Wyprzedaż! Deska snowboardowa JONES TWIN SISTER'16 146 Zobacz większe

Deska snowboardowa JONES TWIN SISTER'16 146 CAMROCK

SN83

Nowe

Cena katalogowa: 2 299 zł

Nasza cena: 1035 zł

Producent: Jones

Rodzaj: Damska

Flex: Średni

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 035 zł

-55%

2 299 zł

Opis

Przeważający kolor Różowy
Rodzaj Damski
Przeznaczenie All Mountain/ Freeride
Rozmiary 146 cm
Szerokość Standard
Flex Średni
Profil Camrock
Kształt Directional twin
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Jones Twin Sister to deska przeznaczona dla kobiet łącząca w sobie freestylowy charakter z freeridowym sercem.

Twin Sister nie zna granic, co oznacza, że możesz nią jeździć po każdym terenie - od delikatnej jazdy po krawędzi, w puchu, aż po szalone skoki. Doskonała zarówno do jazdy po dobrze przygotowanych trasach jak i poza nimi.

Deska ma średni flex - łączy wszystko co najlepsze z flexu miękkiego i twardego. Dzięki czemu płyta będzie umiarkowanie odporna na zginanie, ale nadal będzie zachowywać stabilność przy dużych prędkościach. Tego typu flex jest idealny dla jeźdźca all-mountain.

Kształt krawędzi Mellow Magne-traction zapewnia niesamowitą stabilność na zlodowaciałym stoku.

Posiada profil Camrock - dzięki niemu jazda w puchu jest o wiele przyjemniejsza. Natomiast Camber pod stopami w połączeniu z Mellow Magne-Traction dostarcza dużej stabilności i przyczepności. Rdzeń  deski został specjalnie zaprojektowany dla kobiet - jest lekki i bardzo wytrzymały.

Jones Twin Sister jest zatem idealną deską dla kobiet szukających deski stabilnej i wydajnej, odpowiedniej do jazdy w każdych warunkach.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain / Freestyle / Freeride

- Przeznaczenie: Średniozaawansowany / Zaawansowany

- Rodzaj: Damska

- Flex: Średni

- Kształt: Directional Twin - deska kierunkowa, nose deski jest nieco dłuższy od taila. Daje to większą kontrolę, jazda po stoku jest stabilniejsza, a w puchu prostsza niż w symetrycznym twinie. Szerszy nose minimalizuje zmęczenie nóg podczas jazdy przez głębszy śnieg.

- Profil: Camrock - odwrócony camber Rocker, który zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi , łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie.

- Mellow Magne-Traction: Jak nóż w masło, ząbkowana krawędź wcina się w śnieg, Magne-Traction poprawia trzymanie krawędzi dodając kilka punktów kontaktowych, na całej długości krawędzi efektywnej

- Laminat: Triax Fiberglass - splot wieloosiowego, wielowarstwowego włókna szklanego, który zwiększa sztywność deski i chroni ją przed deformacją. Zapewnia precyzyjną jazdę w każdych warunkach śniegowych.

- Laminat: Fiberglass Reinforcement - lekka warstwa włókna szklanego, dodaje pop do nosa i ogona, a także poprawia jej flex.

- Rdzeń: Women's Core - lekki rdzeń drewniany z topoli i buku na całej długości deski czyni jazdę stabilną i przyjemną; specjalnie zaprojektowany i przystosowany do lżejszych riderów.

- Ślizg: Spiekany Sintered 7000 Base - szybki i wytrzymały ślizg spiekany, absorbuje wosk szybciej i zachowuje go na dłużej, dodanie nanocząsteczek węgla pozwoliło uzyskać lepszy poślizg.

- Blunt Nose: Ścięty nos dla lepszych osiągów i zmniejszenia wagi.

- Progressive Sidecut: progresywne taliowanie poprawia kontrolę deski w skręcie.

Oversized Recycled Edges: krawędzie wzmocnione grubszym rodzajem stali. Dają wyjątkową odporność na uderzenia i lepszą stabilność.

Recycled ABS Sidewalls: Jones z myślą o recyklingu do tworzenia swoich ścian bocznych używa wyłącznie tworzyw sztucznych; absorbuje drgania.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest NOWA, 100 % sprawna, bez folii ochronnej, może posiadać delikatne rysy powstałe podczas magazynowania i transportu.