Wyprzedaż! Deska snowboardowa JONES MOUNTAIN TWIN'18 157 Zobacz większe

Deska snowboardowa JONES MOUNTAIN TWIN'18 157 CAMROCK

SN87

Nowe

Cena katalogowa: 2299 zł

Nasza cena: 1 380 zł

Producent: Jones

Rodzaj: Męska

Flex: Średni

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 380 zł

-40%

2 299 zł

Opis

Przeważający kolor Zielony
Rodzaj Męski
Przeznaczenie All Mountain/ Freeride
Rozmiary 157 cm
Szerokość Standard
Flex Średni
Profil Camrock
Kształt Directional twin
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Jones Mountain Twin to deska łącząca w sobie freestylowy charakter z freeridowym sercem. Jest idealna do Backcountry Freestylu, przeznaczona dla freestylowych freeriderów, którzy szukają deski wszechstronnej i na której mogą zdobyć każdą górę. 

Mountain Twin nie zna ograniczeń, co oznacza, że możesz nią jeździć po każdym terenie - od delikatnej jazdy po krawędzi, w puchu, aż po szalone skoki. Z każdej góry możesz uczynić swój własny skate park bez pozbawiania się możliwości szybkiej, dynamicznej jazdy z wysokich partii górskich.

Posiada profil Camrock - dzięki niemu jazda w puchu jest o wiele przyjemniejsza. Camber pod stopami dostarcza dużej stabilności i przyczepności. Daje duże szybkości, ale także zapewnia stabilność.

Nowością w modelu na 2018 rok jest nowy rdzeń - Power Core. Został on przeprofilowany dla uzyskania większego popu i zwiększenia kontroli przy skrętach.

Deska ma średni flex - łączy wszystko co najlepsze z flexu miękkiego i twardego. Dzięki czemu płyta będzie umiarkowanie odporna na zginanie, ale nadal będzie zachowywać stabilnośćprzy dużych prędkościach. Tego typu flex jest idealny dla jeźdźca all-mountain.

Kształt krawędzi Mellow Magne-traction zapewnia niesamowitą stabilność na zlodowaciałym stoku.

Grafika w Mountain Twin 2018 została namalowana przez angielskiego artystę RP Roberts'a. 

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain / Freestyle / Backountry Freestyle

- Przeznaczenie: Średniozaawansowany / Zaawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Średni (7/10)

- Kształt: Directional Twin - deska kierunkowa, nose deski jest nieco dłuższy od taila. Daje to większą kontrolę, jazda po stoku jest stabilniejsza, a w puchu prostsza niż w symetrycznym twinie. Szerszy nose minimalizuje zmęczenie nóg podczas jazdy przez głębszy śnieg.

- Profil: Camrock - odwrócony camber Rocker, który zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi , łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie.

- Laminat: Triax - splot wieloosiowego, wielowarstwowego włókna szklanego, który zwiększa sztywność deski i chroni ją przed deformacją. Zapewnia precyzyjną jazdę w każdych warunkach śniegowych.

- ECO-plastic Topsheet - ekologiczna wartstwa wierzchnia, która jest ultralekka i bardziej odporna na zadrapania czy odpryski. Sprawia ona rownież, że woda/ śnieg zdecydowanie mniej przylegają do deski.

- Rdzeń: Power Core - rdzeń drewniany o potrójnej gęstości wzbogacony drewnem z bambusa dla uzyskania lepszego popu i trwałości praz drewnem paulowni dla zaoszczędzenia wagi.

- Ślizg: Spiekany 7000 Sintered Base - szybki i wytrzymały ślizg spiekany, absorbuje wosk szybciej i zachowuje go na dłużej, dodanie nanocząsteczek węgla pozwoliło uzyskać lepszy poślizg.

Wend Natural Wax - deski Jones'a są fabrycznie nawoskowane, dzięki czemu od razu możesz na nich zjeżdżać. 

- Progressive Sidecut: progresywne taliowanie poprawia kontrolę deski w skręcie.

Recycled ABS Sidewalls: Jones z myślą o recyklingu do tworzenia swoich ścian bocznych używa wyłącznie tworzyw sztucznych; absorbuje drgania.

- Blunt Nose: Ścięty nos dla lepszych osiągów i zmniejszenia wagi.

- Mellow Magne-Traction: Jak nóż w masło, krawędź wcina się w śnieg, Magne-Traction poprawia trzymanie krawędzi dodając kilka punktów kontaktowych, na całej długości krawędzi efektywnej.

- Kolor ślizgu - biały z czarnym napisem.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest NOWA, 100 % sprawna, bez folii ochronnej, może posiadać delikatne rysy powstałe podczas magazynowania i transportu. Kolor ślizgu - biały z czarnym napisem.