Nowości

Promocje

Nowość Wyprzedaż! Deska snowboardowa JONES TWIN SISTER'16 146 Zobacz większe

Deska snowboardowa JONES TWIN SISTER'16 146 CAMROCK

SN83

Nowe

Cena katalogowa: 2 299 zł

Nasza cena: 1150 zł

Producent: Jones

Rodzaj: Damska

Flex: Średni

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

1 150 zł

-50%

2 299 zł

1 150 zł za 1

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freeride
Przeważający kolor Różowy
Rodzaj Damski
Rozmiary 146 cm
Szerokość Standard
Flex Średni
Profil Camrock
Kształt Directional twin
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Jones Twin Sister to deska przeznaczona dla kobiet łącząca w sobie freestylowy charakter z freeridowym sercem.

Twin Sister nie zna granic, co oznacza, że możesz nią jeździć po każdym terenie - od delikatnej jazdy po krawędzi, w puchu, aż po szalone skoki. Doskonała zarówno do jazdy po dobrze przygotowanych trasach jak i poza nimi.

Deska ma średni flex - łączy wszystko co najlepsze z flexu miękkiego i twardego. Dzięki czemu płyta będzie umiarkowanie odporna na zginanie, ale nadal będzie zachowywać stabilność przy dużych prędkościach. Tego typu flex jest idealny dla jeźdźca all-mountain.

Kształt krawędzi Mellow Magne-traction zapewnia niesamowitą stabilność na zlodowaciałym stoku.

Posiada profil Camrock - dzięki niemu jazda w puchu jest o wiele przyjemniejsza. Natomiast Camber pod stopami w połączeniu z Mellow Magne-Traction dostarcza dużej stabilności i przyczepności. Rdzeń  deski został specjalnie zaprojektowany dla kobiet - jest lekki i bardzo wytrzymały.

Jones Twin Sister jest zatem idealną deską dla kobiet szukających deski stabilnej i wydajnej, odpowiedniej do jazdy w każdych warunkach.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain / Freestyle / Freeride

- Przeznaczenie: Średniozaawansowany / Zaawansowany

- Rodzaj: Damska

- Flex: Średni

- Kształt: Directional Twin - deska kierunkowa, nose deski jest nieco dłuższy od taila. Daje to większą kontrolę, jazda po stoku jest stabilniejsza, a w puchu prostsza niż w symetrycznym twinie. Szerszy nose minimalizuje zmęczenie nóg podczas jazdy przez głębszy śnieg.

- Profil: Camrock - odwrócony camber Rocker, który zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi , łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie.

- Mellow Magne-Traction: Jak nóż w masło, ząbkowana krawędź wcina się w śnieg, Magne-Traction poprawia trzymanie krawędzi dodając kilka punktów kontaktowych, na całej długości krawędzi efektywnej

- Laminat: Triax Fiberglass - splot wieloosiowego, wielowarstwowego włókna szklanego, który zwiększa sztywność deski i chroni ją przed deformacją. Zapewnia precyzyjną jazdę w każdych warunkach śniegowych.

- Laminat: Fiberglass Reinforcement - lekka warstwa włókna szklanego, dodaje pop do nosa i ogona, a także poprawia jej flex.

- Rdzeń: Women's Core - lekki rdzeń drewniany z topoli i buku na całej długości deski czyni jazdę stabilną i przyjemną; specjalnie zaprojektowany i przystosowany do lżejszych riderów.

- Ślizg: Spiekany Sintered 7000 Base - szybki i wytrzymały ślizg spiekany, absorbuje wosk szybciej i zachowuje go na dłużej, dodanie nanocząsteczek węgla pozwoliło uzyskać lepszy poślizg.

- Blunt Nose: Ścięty nos dla lepszych osiągów i zmniejszenia wagi.

- Progressive Sidecut: progresywne taliowanie poprawia kontrolę deski w skręcie.

Oversized Recycled Edges: krawędzie wzmocnione grubszym rodzajem stali. Dają wyjątkową odporność na uderzenia i lepszą stabilność.

Recycled ABS Sidewalls: Jones z myślą o recyklingu do tworzenia swoich ścian bocznych używa wyłącznie tworzyw sztucznych; absorbuje drgania.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest NOWA, 100 % sprawna, bez folii ochronnej, może posiadać delikatne rysy powstałe podczas magazynowania i transportu.