Okulary przeciwsłoneczne SABRE MADNESS LTD

SV75-11

Nowe

Cena katalogowa: 699 zł 

Nasza cena: 315  zł

Producent: Sabre

Model: Madness LTD

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

315 zł

-55%

699 zł

315 zł za 1

Sabre

Opis

Rodzaj Uniwersal
Przeważający kolor Czarny
Kolor soczewki Szary

Więcej informacji

Sabre to kalifornijska marka okularów przeciwsłonecznych cechująca się niezwykłą innowacyjnością.  Powstała w 2006 roku i od początku nastawiona była na stworzenie gamy modnych akcesoriów typu uber, który ma korzenie ulicy, sztuki, surfingu i skateboardingu.

Oferta Sabre jest jedną z najbardziej obszernych i najbardziej innowacyjnych ofert okularów przeciwsłonecznych na rynku. Okulary wytwarzane są ręcznie - z niezwykłą starannością i precyzją. Niezwykle kreatywne, oryginalne i wyjątkowe w swoim kształcie. Sabre stawia na wysoką jakość wytwarzanych przez siebie produktów - używa tylko wysokogatunkowych, trwałych materiałów. Soczewki powstają we współpracy z legendarną marką zajmującą się optyką - Carl Zeiss.

Model Madness to nowoczesne okulary dla wszystkich ceniących sobie styl i klasę. Duże, prawie kwadratowe ramki są zupełnie płaskie na górze co daje ultra nowoczesny i ciekawy wygląd. Ciemne szkła przepuszczają niedużo światła oraz promieniowania UV, dzięki czemu Twoje oczy będą pod doskonałą ochroną. Szary kolor soczewki zachowuje naturalny kontrast i barwę otoczenia - idealnie odwzorowuje rzeczywistość.

Parametry techniczne:
- ręcznie wykonana ramka;
- wysokiej jakości francuskie metalowe zawiasy;
- trwałe i wytrzymałe soczewki odporne na zadrapania;
- filtr UV 400 pochłaniający 100% promieniowania słonecznego;
- skala przyciemnienia szkła/ kategoria filtra - 3.