ZESTAW SUP NIDECKER AIR 12'6 INFLATABLE + pompka + pokrowiec NIDECKER

Używany

Cena katalogowa: 4 999 zł 

Nasza cena: 1 699 zł 1 299 zł

Producent: Nidecker

Rozmiar: 381 cm x 68,6 cm x 15 cm

W zestawie: fin + pokrowiec + pompka + zestaw naprawczy

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 299 zł

-3 700 zł

4 999 zł

1 299 zł za 1

Opis

Rodzaj Uniwersal
Przeważający kolor Biały
Przeznaczenie Racing

Więcej informacji

SUP - Stand Up Paddle to łatwy rekreacyjny sport dla całej rodziny.

Nidecker Stand Up Paddle Air 12'6 to wszechstronna deska typu Racing przeznaczona dla średniozaawansowanych jak i zaawansowanych surferów.

Air 12'6 została zaprojektowana dla zapewnienia maksymalnej szybkości i zwrotności. Można nią pływać po rzekach, jeziorach, a także po morzu czy oceanie. Charakteryzuje się wąską talią oraz zwężającą się burtą i ogonem. Jest to deska stworzona do osiągania dużych szybkości oraz do wyścigów.

Nidecker Air 12'6 jest doskonała nie tylko dla twojego ciała ale również dla twojego umysłu. Daje poczucie wolności i nieskrępowanego pływania po wodzie. Idealny moment na relaks - gdy nie musisz myśleć o pracy czy obowiązkach, a po prostu żyjesz chwilą.

SUP Nidecker Air 12'6 jest deską pompowaną. Oznacza to, że jest bardzo łatwa do pakowania i przechowywania, gdyż po złożeniu nie zabiera dużo miejsca. Bez problemu więc zmieści się do bagażnika samochodu czy na jego tylne siedzenie. To idealne rozwiązania dla wszystkich, którzy, aby korzystać z uroków pływania na SUPie muszą wybrać się w bliższą lub dalszą podróż. Czas pompowania wynosi około 8 minut. Po napompowaniu deska jest bardzo sztywna i super stabilna. Tak sztywna, że inni nie uwierzą, że została napompowana... Wszystko to dzięki specjalnej konstrukcji nazywanej "dropstitch", która umożliwia wtłoczenie do deski powietrza pod dużym ciśnieniem.

 

Parametry techniczne:

Długość : 381 cm (12'6 stóp)
Szerokość: 68,6 cm
Grubość: 15 cm
- Waga: 10,4 kg
Maksymalne ciśnienie: 15 psi (1 bar)
- Maksymalne obciążenie: 100 kg

W komplecie: 

- Finy - Liczba finów: 1
- Pokrowiec Nidecker
- Pompka
- Zestaw naprawczy Nidecker

Pokrowiec Nidecker został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu transportu i przechowywaniu deski SUP. Posiada również wystarczającą ilość miejca do przechowywania rzeczy osobistych, takich jak ręczniki plażowe czy kombinezon.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, w bardzo dobrym stanies, sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys i otarć, które w żaden sposób nie wpływają na użytkowanie. Posiada łatki, które są widoczne na zdjęciach. Deska dobrze trzyma powietrze. Prosimy przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys i otarć, które w żaden sposób nie wpływają na użytkowanie. Pokrowiec jest używany. Nosi normalne ślady użytkowania, które w żaden sposób nie wpływają na użytkowanie.