Nowości

Promocje

Deska kite F-ONE ACID 2 130 x 39 cm

KB58

Nowe

Cena katalogowa: 2 399 zł

Nasza cena: 599 zł  399 zł

Producent: F-One

Rocznik: 2009

Rozmiar: 130 x 39 cm

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

399 zł

-2 000 zł

2 399 zł

F-One

Opis

Przeznaczenie Freestyle
Rodzaj Męski
Przeważający kolor Czarny
Rozmiary 130x39 cm
Kształt Twin-Tip

Więcej informacji

F-One Acid 2 jest idealnie zorientowanym na jazdę na fali twin-tipem. Przeznaczona dla średniozaawansowanych i zaawansowanych riderów.

Deska bardzo dobrze sprawdza się na wzburzonych wodach i przy silnym wietrze. Ma ostry zarys - co daje większą możliwość reakcji i szybsze przejścia między falami.

Idealna do jazdy na krawędzi, zabawy, z bardzo szybką reakcją. Zbudowana po to aby skręcać radykalnie i komfortowo pływać po czopie. Jest bardzo elastyczna co pozwala pokonywać fale bez większego wysiłku.

Posiada technologię Direct Drive, która współpracuje z riderem i pozwala na dynamiczną jazdę oraz pozwala reagować odpowiednio do różnych warunków. Dzięki tej technologii wykonasz nawet najbardziej skomplikowane manewry i skoki bez obawy o utratę kontroli nawet na sekundę. 

Acid jest bardzo czuła i precyzyjna. Pozostaje stabilna i przewidywanlna nawet przy dużych prędkościach i ciasnych zakrętach. 

Deska zapewnia dobry pop oraz pełną kontrolę przy większych prędkościach i po lądowaniach. 

Doskonale absorbuje wstrząsy i uderzenia fal, co zapobiega urazom nóg oraz zapewnia maksymalny poślizg. 

CECHY PRODUKTU:

- Przeznaczenie: Freestyle

- Kształt: Twin-Tip

- Direct Drive: minimalna grubość, deska posiada rdzeń drewniany, który jest pokryty włóknem szklanym. Drewno jest bardzo odporne i oferuje mnóstwo pop'u; włókno szklane jest lekkie i niezwykle wytrzymałe. Płyta ma wysoką wydajność - jest lekka, wytrzymała, szybka, bardzo precyzyjna. Direct Drive zapewnia wysoką wydajność deski.

- Rdzeń: Drewniany - F-One może tworzyć płyty, które są cienkie na 11mm w centrum i 3mm na końcach. Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że drewno jest bardzo trwałym materiałem, który oferuje mnóstwo elastyczności i może wchłonąć wstrząsy podczas jazdy.

- Dynamiczny Flex - deska jest bardzo elastyczna, pochłania wstrząsy jazdy na nierównych powierzchniach, powodując komfort jazdy. Twoje nogi nie cierpią i możnesz łatwiej kontrolować deskę.

- V-Lateral - nowa krawędź boczna, która daje uczucie wolności utrzymując deskę na torze i pod kontrolą, kiedy chcesz szybko płynąć lub wykonywać wysokie skoki.

Oferta dotyczy samej deski.

Deska do samodzielnej konfiguracji.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail: biuro@sport-stuff.pl lub numerem telefonu: +48 790 632 310.

STAN: 

Deska jest NOWA, 100 % sprawna, bez folii ochronnej. Może posiadać delikatne zarysowania powstałe podczas magazynowania i transportu. Deska do samodzielnej konfiguracji. Prosimy przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.

Produkty powiązane