Deska snowboardowa ROSSIGNOL DISTRICT 145

SU219

Używany

Cena katalogowa: 999 zł

Nasza cena: 249 zł 200 zł

Producent: Rossignol

Rodzaj: Męska

Flex: Miękki

Profil: Camber

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

200 zł

-80%

999 zł

200 zł za 1

Opis

Przeznaczenie All Mountain/ Freestyle
Przeważający kolor Czarny
Rodzaj Męski
Rozmiary 145 cm
Szerokość Standard
Flex Miękki
Profil Camber
Kształt Twin
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Rossignol District to deska All Mountain / Freestyle dla początkujących i średniozaawansowanych riderów.

Wybacza dużo błędów, sprawdzi się świetnie przy każdej pogodzie. Idealna dla uczących się, pozwala robić szybkie postępy aby przejść na wyższy poziom jazdy.

Deska jest miękka, doskonale sprawdza się do freestylu w parku jak i na stoku. Idealna dla wielbicieli dynamicznej jazdy. Pozwala na swobodę działania oraz idealną czułość reakcji. Doskonała konstrukcja w połączeniu ze świetnym designem da ci pewność siebie na stoku.

Deska ma budowę Sandwich (sidewall) - jak sama nazwa wskazuje jest to konstrukcja warstwowa - jak kanapka. Poszczególne warstwy są ze sobą poprzekładane, leżą jedna na drugiej. Od góry są wzmocnione laminatem, a z boku wzmocnione tworzywem ABS pod kątem prostym. Dzięki temu taka deska jest stabilniejsza, bardziej odporna na drgania.

District to idealna deska dla osób szukających jakości w niskiej cenie. Bardzo stabilna, idealna zarówno na dobrze przygotowane trasy jak i poza nimi.

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: All Mountain

- Przeznaczenie: Początkujący/ Średniozaawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Miękki

- Kształt: Twin 

- Profil: Camber - zwany też regularnym lub tradycyjnym camberem, oznacza, że deska jest wypukła na środku, a jej tail i nose cały czas mają kontakt ze śniegiem. Dzięki czemu deska ma większy pop, jest to bardzo ważne przy dużych prędkościach, gdyż camber zapewnia stabilność podczas jazdy, a przy większych prędkościach będzie zawsze przewidywalnie i energicznie skręcać

- Rdzeń: Wood Core - deski pozwala tłumić wyboistą jazdę, dając tym samym płynność jazdy. Drewniany rdzeń pomaga również utrzymać pochylenie, więc pozostaje sprężysty.

- Ślizg: jednolity 3.3 z numerycznym wykończeniem.

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest używana, 100 % sprawna. Nosi normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rys wierzchniej warstwy laminatu oraz minimalnych rys na ślizgu, które nie wpływają w żaden sposób na jakość jazdy. Deska jest po pełnym serwisie. Krawędzie ostre, ślizg nasmarowany. Sprzęt gotowy do jazdy. Prosimy dokładnie przyjrzeć się szczegółowym zdjęciom produktu.