Nowości

Promocje

Deska snowboardowa NIDECKER ULTRALIGHT 163W CAMROCK

SN33

Nowe

Cena katalogowa: 4 099 zł

Nasza cena: 820 zł

Producent: Nidecker

Rodzaj: Męska

Flex: Twardy

Profil: Camrock

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

820 zł

-80%

4 099 zł

820 zł za 1

Opis

Przeważający kolor Czarny
Rodzaj Męski
Przeznaczenie All Mountain/ Freeride
Rozmiary 163 W
Szerokość Wide
Flex Sztywny/Twardy
Profil Camrock
Kształt Directional
Wiązania Bez wiązań

Więcej informacji

Prawdziwy Rolls Royce wśród desek.  Wszechstronna deska o charakterystyce All Mountain/Freeride z naciskiem na to drugie. Kwintesencja tego, co w snowboardzie może być najlepsze. Najbardziej zaawansowana technologiczne deska oferowana przez firmę Nidecker. Tylko dla tych, którzy wiedzą czego chcą pod stopami. 

Deska, która stała się legendą już w momencie wejścia na rynek. Jest najwyższym flagowym modelem Nideckera i wyznacza kierunek dla przyszłości desek snowboardowych. Sztab inżynierów i zawodników pracuje nad tym by jej finalna wersja na każdy sezon była jeszcze doskonalsza.

Wykonanie deski to technologiczny majstersztyk, który docenią wyłącznie bardzo zaawansowani riderzy jaki i zawodnicy. Deska nie wybacza błędów, ale pozwala rozwinąć skrzydła zawodowcom.

Kolejnym atutem deski jest jej uniwersalny charakter, świetnie nadaje się do freeridu jak i na dobrze przygotowanych stokach. Model ten cechuje się ogromną szybkością a także stabilnością. 

Ultralight posiada technologię Ultimate Grip, co pozwala jeździć na twardych i oblodzonych powierzchniach. Dzięki czemu powierzchnia styku krawędzi ze śniegiem została zmaksymalizowana, co oznacza, że przyczepność wzrasta o 200%. Technologię tą można porównać do noży: ząbkowany nóż tnie znacznie łatwiej niż normalny i potrzeba do tego mniej siły, dodatkowo nie wymaga on tak częstego ostrzenia jak nóż normalny.
Technologia UG oznacza więc:
- większe bezpieczeństwo przy mniejszym wysiłku
- więcej zabawy ze względu na mniejsze zmęczenie
- krawędzie nie wymagają częstego ostrzenia.

To deska, która spełni wymagania każdego wymagającego ridera.

PARAMETRY TECHNICZNE:

- Styl jazdy: AllMountain / Freeride

Przeznaczenie: Zawansowany

- Rodzaj: Męska

- Flex: Twardy

- Kształt: Directional - deska kierunkowa, niesymetryczna, nose jest dłuższy i szerszy od taila. Dzięki przesunięciu środka ciężkości snowboardzisty do tylu jest zapewnione doskonałe prowadzenie oraz kontrola deski. Świetnie sprawdza się do jazdy rekreacyjnej na stokach jak i do jazdy na puchu. Usztywniony ogon pozwala na ostre skręty i utrzymanie prędkości.

Profil: Camrock - odwrócony camber Rocker, który zrewolucjonizował sposób pojmowania jazdy na desce snowboardowej. Najnowszy pomysł jakim jest Camrock został rozbudowany przez inżynierów, riderów a także shaperów i postawił następujące wnioski:

- łatwiejsze prowadzenie na płaskim śniegu i podczas jazdy w parkach
- łatwiejsze prowadzenie deski na krawędzi , łatwiejsze manewrowanie oraz wykonywanie wszelkich trików
- lepsze prowadzenie w głębokim śniegu
- lepsze trzymanie na zmrożonym śniegu i lodzie

Rdzeń: Master Wood Core - jest rezultatem długiej nauki o właściwościach i różnicach poszczególnych rodzajów drewna. Jest idealnym połączeniem różnych gatunków drewna i ich gęstości co w rezultacie dało rdzeń o niesamowitej wytrzymałości, reakcji na impulsy oraz najlepszym stosunku wagi do wydajności. 

- Ślizg: 9000, Die Cut - bardzo szybki, a jednocześnie przyjazny środowisku. Produkowany z nanocząsteczkami drewna; ma bardzo zwartą strukturę, co czyni go bardzo trwałym.

- Laminat: BCK - najlepsza kombinacja włókien - bazaltu, węgla i kevlaru umieszczona od taila do insertów i od nosa do przednich insertów; włókna te dają wszystko co najlepsze - zmniejszają wagę, a jednocześnie zwiększają pop, sztywność i reaktywność.

Multi Carbon - włókno szklane, które pozwala na bardziej skuteczne reagowanie na krawędzi i ogólną kontrolę. Dodana została dwukierunkowa struktura włókna węglowego, aby uzyskać szybszą reakcję na impuls.

3D N Concept: Połączenie włókna węglowego i szklanego oraz innych wizjonerskich materiałów kompozytowych celem zdobycia najwyższej kontroli nad deską. 

Freeflex 2.0: Cienka warstwa elastycznego polimeru na nosie i tailu, która znosi drgania, zmniejsza ogólną masę obrotową i daje poczucie lekkości podczas manewrowania deską.

- Diamond stone finish: równanie ślizgu kamieniem diamentowym pozwoliło stworzyć strukturę ślizgu umożliwiającą rozwinięcie ogromnych prędkości.

Technologia Ultimate Grip: Ząbkowane krawędzie deski znacznie zwiększają jej przyczepność.

- Shock Absorber: Dodatkowy system eliminujący wibracje.

- Kevlarowe wzmocnienia, węglowe protektory na nosie i tailu deski

- Aluminiowe osłony nosa deski

STAN: 

Każdy przedmiot poddajemy starannej selekcji, tak aby wybrać tylko ten najlepszy. Deska jest NOWA. Posiada uszkodzenie widoczne na zdjęciach - delikatne spękanie wierzchniej warstwy laminatu przy krawędziach.